Faqja e pare Sitemap Kontakto

Logo  

 

 
Shijoni perfitimet e Prius Plug-i: Te gjitha modelet Toyota Hibride kombinojne benzinen me burimet elektrike. Por diferenca midis Prius Plug-in Hybrid dhe nje Prius Hybrid normal eshte bateria e fuqishme me jone Litiumi. Kjo bateri mund te karikohet me nje burim fuqie normal ne vetem 1.5 ore dhe ne kete menyre rrit EV ( makine elektrike ) me nje rritje nga 2.5 km ne 25 km. Ne fjale te tjera eshte gjithcka qe ju dashuroni ne nje Prius por me nje kapacitet me te madh elektrik
Zbuloni galerine e Prius Plug-in
 
Makinat Cmime dhe Broshura Sherbime dhe Aksesore Te Reja Rreth Toyot-es