Orari i hapjes
+355 67 20 77077
info@toyota.com.al
Faqe Kryesore Kush jemi Sherbimet Vendndodhja Te reja & me km Kontakto


Toyota Tirana Albania Sh.a eshte Perfaqesues Zyrtar i Toyota per territorin e Shqiperise qe prej vitit 2003 Te Toyota Tirana Albania mund te gjeni makina te reja dhe te perdorura Toyota. Ne magazinat e Toyota Tirana Sh.a do te gjeni pjese Kembimi Origjinale Toyota Genuine Parts ose Aftermarket si dhe vajra dhe lubrifikante Toyota. Toyota Tirana Albania Sh.a ofron servis te specializuar per makinat Toyota ! Jemi te gatshem te plotesojme kerkesat e te gjithe klienteve te cilet jane te interesuar per te blere makina te reja ose te perdorura Toyota si dhe per tu ofruar sherbim per makinat e tyre Toyota.