Orari i hapjes
+355 67 20 77077
info@toyota.com.al
Faqe Kryesore Kush jemi Sherbimet Vendndodhja Te reja & me km Kontakto
Te dhena dhe Aksesore Galeri

 

Toyota RAV4 2.2 4x4 Nafte Kambio Automatike
Modeli Crossover

Viti i prodhimit : 2010
Kilometra : 142.000 km

Aksesoret :
•Ngjyra : E Bardhe Perle
•Disqe Alumini 18" te kromuara me dy ngjyra
•Xhama te zinj 
•5 sediljet me kombinim lekure dhe kamosh 
•Timoni me lekure
•Klima automatike me dy zona, vec per shoferin dhe vec per pasagjerin
•Sediljet me ngrohje
•Radio/CD/MP3
•Bluetooth
•Komandat e radios dhe Bluetooth ne timon
•Komandat e kambios ne timon
•Pasqyra elektrike dhe antiverbuese
•Pilot Automatik
•Sensor dritash dhe shiu
•Te gjitha xhamat elektrike
•Hapje dhe mbyllje qendrore me pult
•Sistem 4x4 AWD (All Wheel Drive)
•VSC/TRC
•DAC (Descent Assist Control) Sistem qe ju ndihmon ne ngjitjen apo zbritjen e maloreve)
•Goma te reja
Etj ..

Te gjitha sherbimet e bera te koncesionari i Toyota.

Per me shume na vizitoni ne sallonin tone ne adresen :

Autostrada Tirane-Durres KM 18

info@toyota.com.al
00355 672010111
00355 672077077