Orari i hapjes
+355 67 20 77077
info@toyota.com.al
Faqe Kryesore Kush jemi Sherbimet Vendndodhja Te reja & me km Kontakto
Te dhena dhe Aksesore Galeri

 

Toyota RAV4 2,0 D-4D Nafte Manuale 2005 !
128,000 KM
4X4
VAJ FILTRA TE NDERRUARA
4 GOMA TE REJA
KIT RRIP FAZE (RRIP+TENSIONER+KUZHINETE),POMPE UJI E NDERRUAR , KIT FREKSIONI I RI ( DISK + SPECIDISK+KUZHINETE + VOLANT I RI ).
ShERBIME TE GJITHA TE KRYERA TE KONCESIONARI TOYOTA
Kambio Manuale
Drita Anti-Mjegull
4 Xhama elektrike
Pasqyra elektrike
Ajer i Kondicionuar Automatik dhe Elektrik
Immobilizer
Mbyllje qendrore e dyerve dhe xhamave
Sistem Isofix
ABS/EBD/BA
Timon lekure
Disqe Alumin
Shina tavani
Bllokazh diferenciali
Komandat e Radios ne Timon

Per me shume informacion ju lutemi kontaktoni Toyota Tirana Sh.a