Orari i hapjes
+355 67 20 77077
info@toyota.com.al
Faqe Kryesore Kush jemi Sherbimet Vendndodhja Te reja & me km Kontakto
Te dhena dhe Aksesore Galeri

 

Toyota RAV4 2.2 4x4 Nafte Kambio Automatike
Modeli Crossover

Viti : 2011
Km : 43,000 km

Aksesoret :
•Ngjyra : Silver Metalizato
•Disqet Alumin 18" te kromuara me dy ngjyra
•Xhama te zinj
•Sinjale te pasqyra
•Sensor Parkimi
•Pasqyra elektrike dhe antiverbuese
•Tapiceria Bezhe
•Sediljet kombinim lekure dhe kamosh ne ngjyre bezhe te erret
•Sediljet me ngrohje
•Timoni me lekure
•Komandat e radios dhe bluetooth ne timon
•Komandat e kambios ne timon
•Pilot Automatik
•Bluetooth
•Radio/Cd/MP3 dhe dalje AUX
•Sensor Dritash dhe shiu
•Klime Automatike Dual Zone
•Ajer i kondicionuar
•Bllokues qendror me buton per sistemin 4x4
•VSC/TRC
•DAC ( Descent assist control) ndihmon ne ngjitjen dhe zbritjen e maloreve
Etj ...

Te gjitha sherbimet jane kryer te koncensionari i Toyota.

Per me shume na vizitoni ne sallonin tone ne adresen :

Autostrada Tirane-Durres KM 18

info@toyota.com.al
00355 672010111
00355 672077077