Orari i hapjes
+355 67 20 77077
info@toyota.com.al
Faqe Kryesore Kush jemi Sherbimet Vendndodhja Te reja & me km Kontakto
Te dhena dhe Aksesore Galeri

Toyota RAV4 2.2 4x4 Nafte Kambio Automatike
Modeli Crossover

Viti : 2012
Km : 67000 km

Aksesoret :
•Ngjyra : E bardhe perle
•Disqet Alumin 18" te kromuara 
•Xhama te zinj
•Sinjale te pasqyra
•Sistemi Start&Stop (Ndezje me buton)
•Pasqyra elektrike dhe antiverbuese
•Sediljet kombinim lekure dhe kamosh
•Sediljet me ngrohje
•Timoni me lekure
•Komandat e radios dhe bluetooth ne timon
•Komandat e kambios ne timon
•Pilot Automatik
•Bluetooth
•Ekran me prekje
•Navigator
•Dalje AUX dhe USB
•Kamera parkimi
•Sensor dritash dhe shiu
•Klime Automatike Dual Zone
•Ajer i kondicionuar
•Bllokues qendror me buton per sistemin 4x4
•VSC/TRC
•DAC ( Descent assist control) ndihmon ne ngjitjen dhe zbritjen e maloreve
Etj ...

Te gjitha sherbimet jane kryer te koncensionari i Toyota.

Per me shume na vizitoni ne sallonin tone ne adresen :

Autostrada Tirane-Durres KM 18

info@toyota.com.al
00355 672010111
00355 672077077