Orari i hapjes
+355 67 20 77077
info@toyota.com.al
Faqe Kryesore Kush jemi Sherbimet Vendndodhja Te reja & me km Kontakto
Te dhena dhe Aksesore Galeri

 

Toyota RAV4 2.2 4x4 Nafte Kambio Automatike
Modeli Crossover

Modeli : 2014
Km : 74,000km

Aksesoret :
•Ngjyra : Silver Metalizato
•Disqet Alumin 18" 
•Xhama te zinj nga fabrika
•Sinjale te intergruara te pasqyrat
•Drita LED
•Dera e bagazhit elektrike (3 menyra hapje)
•Mbyllje qendrore me pult 
•Pasqyra elektrike dhe antiverbuese
•Timoni me lekure
•Interior i zi me fibra karboni te intergruara
•Komandat e radios dhe bluetooth ne timon
•Komandat e kambios ne timon 
•Pilot Automatik
•Bluetooth
•Ekran me prekje TOYOTA TOUCH2
•Dalje AUX dhe USB
•Kamera parkimi
•Sensor dritash dhe shiu
•Klime Automatike Dual Zone
•Ajer i kondicionuar
•Drive mode : ECO dhe SPORT
•ISOFIX
•Bllokues qendror me buton per sistemin 4x4
•VSC/TRC
•DAC (Descent Assist Control, ndihmon ne ngjitjen dhe zbritjen e maloreve)
Etj ...

Te gjitha sherbimet jane kryer te koncensionari i Toyota.

Per me shume na vizitoni ne sallonin tone ne adresen :

Autostrada Tirane-Durres KM 18

info@toyota.com.al
00355 672010111
00355 672077077