Orari i hapjes
+355 67 20 77077
info@toyota.com.al
Faqe Kryesore Kush jemi Sherbimet Vendndodhja Te reja & me km Kontakto
Te dhena dhe Aksesore Galeri

 

Toyota Yaris 1.4 Nafte D-4D Automatike!
Viti 2006
113,000 KM
Kambio Automatike
Drita Anti-Mjegull
Xhama elektrike
Pasqyra elektrike
Ajer i Kondicionuar
Pasqyrat ne ngjyren e makines
Dorezat ne ngjyren e makines
Mbyllje qendrore e dyerve dhe xhamave
Sistem Isofix
ABS/EBD/BA
Komandat e Radios ne Timon

Per me shume informacion ju lutemi kontaktoni Toyota Tirana Sh.a